Badania kliniczne

Adifyline

Heksapeptyd
 
Zwiększający objętość tkanki tłuszczowej w najważniejszych miejscach twarzy i ciała poprawia wygląd twarzy oraz pozwala uzyskać atrakcyjny kształt ciała. Adifyline stymuluje aktywny receptor pobudzający proces adipogenezy. W rezultacie prowadzi to do wyższego nagromadzenia (akumulacji lipidów) i wzrostu objętości tkanki tłuszczowej w
takich miejscach jak piersi czy policzki.
 
Właściwości
Zwiększa objętość w tkance tłuszczowej w miejscach aplikacji co przyczynia się do poprawy wyglądu skóry.
  • Piękne kształty mimo grawitacji
  • Stymuluje proces adipogenezy (akumulacji lipidów)
  • Zwiększa ilość podściółki tłuszczowej policzka
  • Prowadzi do kształtnego wyglądu ciała
Badania
Z wiekiem skóra staje się cięższa, traci jędrność, grawitacja powoduje obciążenie skóry co prowadzi do nieodwracalnych i widocznych zmian w wyglądzie skóry i ciała. Co więcej, tkanka tłuszczowa znajdująca się pod skórą, która pełni rolę warstwy ochronnej przemieszcza się i zmniejsza się jej ilość w takich częściach jak policzki, piersi i dłonie. W dzisiejszych czasach znaczenie kształtnej sylwetki i proporcji ciała sprawia, że ludzie szukają
skutecznych i nieagresywnych (nieinwazyjnych) metod zwiększenia objętości tkanki.

Hydroxyprolinsilane C

Hydroxyprolinsilane C
Właściwości regeneracyjne Hydroxyprolinsilane C mogą być bezpośrednio wykorzystane do walki z rozstępami, które zwykle pojawiają się po ciąży lub diecie odchudzającej i utracie wagi.


Krem zawierający 6% HYDROXYPROLISILANE C® stosowano na brzuch 23 kobiet w ciąży, począwszy od 3 miesiąca ciąży do 1 miesiąca po porodzie.
  • 79% pierworódek (kobiet będących w ciąży po raz pierwszy) uznało efekty kuracji za bardzo dobre,
  • 7% za dobre lub satysfakcjonujące,
  • 14% uznało, że kuracja nie przyniosła żadnych efektów.

Trylagen®

Trylagen®
to połączenie aktywnych peptydów i protein, które przywracają skórze młodej i dojrzałej właściwy poziom włókien kolagenowych, utrzymując jednocześnie ich prawidłową strukturę, co gwarantuje im długotrwałą funkcjonalność zapewniając w ten sposób młodzieńczy i zdrowy wygląd skóry.


Badania
Podczas procesu starzenia się skóry zmniejsza się synteza kolagenu, następuje zarówno znaczna dezorganizacja i degradacja włókien spowodowana działaniem enzymów, co prowadzi do uszkodzenia tkanki łącznej a w rezultacie prowadzi do utraty wielowarstwowej ochrony skóry i pojawienia się zmarszczek.

Trylagen® oddziałuje na kolagen w trzech różnych fazach całego cyklu syntezy kolagenu, spełniając trzy funkcje:
  • Zwiększa syntezę kolagenu typu I, III i IV,
  • kontroluje prawidłową strukturę i poziom włókien kolagenowych
  • chroni kolagen przed enzymami go niszczącymi